Resultaten Belgische kampioenschappen lager en middelbaar onderwijs

Eindklassement Belgisch schoolschaak basisonderwijs 2016

Classement finale d'echecs l'école Belge primaires 2016

Belgischer Meister Schule Schach für Grundsschulen 2016

Eindklassement Basisonderwijs – Classement finale primaires - Schlussrangliste Grundschule

Deelnemer bord 1   -     Deelnemer bord 2  -   Deelnemer bord 3    -  Deelnemer bord 4  

Nr        Naam                                                                           B.P       M.P                SB P          

  1  Gem School Wippelgem

  2  St-Pieters Turnhout 3

  3 Jean Monnet Uccle

  4  G B Boortmeerbeek

  5  St-Pieters Turnhout 2

  6  De Bijenkorf Sleidinge

  7  V B S Heiende Lokeren

  8  Coll Cardinal Mercier

  9  De Zandkorrel  Hechtel

10  K O Gooreind-Wuust 1

11  St Bavo Gent

12  Bruggecent Vrijdag 1

13  Vbs De Pinte

14  V B S Grembergen

15  Gbs Albertstraat Beerse

16  Européenne D'Uccle

17  Gem Basis Evergem

18  Longschamp Brussel

19  Gbs Voorheide Arendonk 

20  Kattensprong Tervuren 1

21  Vlinderwijs 1

22  St-Michiels Brugge 1

23  Bruggecent Vrijdag 4

24  Com De Boncelles

25  Sint-Michiels Brugge 2

26  Bruggecent Vrijdag 7 M

27  Kattensprong Tervuren 2

28  St-Michiels Brugge 3

29  St Medard Anderlues

30  K O Gooreind-Wuust 2

31  Fr Klimop Oostkamp 2

32  Ath Voskensl

33  K A Etterbeek Lo 1

34  St. M. Cortil Wodon 1

35  St-Pieters Turnhout 1

36  K A Etterbeek Lo 2

37  Vlinderwijs 2

38  Bruggecent Vrijdag 2

39  Bruggecent Vrijdag 5

40  Bruggecent Vrijdag 8 M

41  Bruggecent Vrijdag 6

42  Bruggecent Vrijdag 3

43  Bruggecent Vrijdag 9 M

44  Ecole De Barvaux

45  Fr Klimop Oostkamp 1

30.5

28.0

25.0

23.5

22.5

21.5

21.0

21.0

21.0

21.0

21.0

20.5

20.0

20.0

19.5

19.5

19.5

19.5

19.0

19.0

18.5

18.5

18.5

18.0

17.0

17.0

17.0

16.5

16.5

16.5

16.0

15.5

15.5

15.5

15.0

15.0

15.0

14.0

14.0

13.5

13.0

13.0

12.5

12.0

10.0

8.5

7.5

6.5

6.0

6.0

5.0

7.0

5.5

5.5

5.0

5.0

5.5

6.0

5.0

5.5

5.0

4.5

4.5

5.5

5.0

6.0

5.0

4.0

4.5

5.0

4.5

3.5

5.0

4.0

4.0

3.0

4.0

3.5

3.0

3.0

2.5

2.5

4.0

3.0

3.5

2.5

2.5

2.5

2.5

2.5           

0

0

0

0

0

0

0

441.00

377.00

407.50

374.25

 

 

 

 

 

335.25

310.75                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

292.25

193.00                          

 

 

 

 

 

217.00                          

174.75

 

 

 

181.00

179.00

 

 

      

 

 

Eindklassement Belgisch schoolschaak Secundair 2016

Classement finale d'echecs l'école Belge Secundair 2016

Belgischer Meister Schule Schach für Sekundär schulen 2016

Eindklassement Secundair – Classement finale Secundaires - Schlussrangliste Sekundär

Deelnemer bord 1   -     Deelnemer bord 2  -   Deelnemer bord 3    -  Deelnemer bord 4

N           Naam                                                   BP       MP      SB

1.  O.-L.-V.-ten Doorn Eeklo

2.  Damian Sek Eupen

3  St. Paulus Gent

4  Wico Neerpelt

5  St Barbara Gent

6  Ursulines Mons 1

7  Ath. Brasschaat

8  St Lodewijks Lokeren

9  Ath Robert Catteau 1

10 Ath. Voskensl 1

11 St Jozef Aarschot

12 St. Louis Namur

13 St-Lievens Gent

14 H. Hart Tervuren

15 Ath Royale De Chénée

16 O.-L.-V.-ten Doorn Eeklo 2

17 Bosco Zwijnaarde 1

18 St. Pieters Turnhout

19 Mid Brugge Cent

20 V T I - Waregem 1

21 Ursulines Mons 3

22 Bosco Zwijnaarde 2

23 V T I - Waregem 2

24 Ursulines Mons 5

25 Ilc Saint Ouffet

26 Guy Cudell 1

27 Ursulines Mons 4

28 Maris Stella Oostmalle

29 Xaverius Borgerhout

30 Lsc Barvaux

31 O.-L.-V.-ten Doorn Eeklo 3

32 K A Etterbeek

33 Ath Robert Catteau 2

34 Ath Brugge K T A

35 Ath. Voskensl 2

36 Guy Cudell 2

37 Ursulines Mons 2

 

27.5

24.0

24.0

24.0

23.5

23.5

23.0

22.5

22.0

21.0

20.5

20.5

20.5

20.0

20.0

20.0

19.5

18.5

18.0

18.0

18.0

17.0

16.5

16.5

16.5

16.5

16.0

16.0

14.0

13.5

13.5

13.0

13.0

12.5

12.5

12.0

10.5

 

8.0

7.0

6.5

6.5

6.0

6.0

5.5

5.5

5.5

5.0

5.5

5.0

5.0

5.5

5.5

5.0

5.0

4.0

4.5

4.5

4.5

3.5

4.5

4.0

4.0

3.5

4.5

3.5

3.0

4.0

2.5

3.0

3.0

3.5

3.0

2.5

2.0

 

 

 

 

446.00

396.75

439.25

383.25

 

 

 

 

 

413.25

373.00

342.00

335.50

 

 

 

298.50

267.50

214.00

 

 

238.25

227.00

 

 

 

 

 

 

192.00

117.50

 

 

 

 

Belgisch Kampioen –  Champion Belgique –  Belgischer Meister

 

Eindklassement

2015
P (n) = Paring
R(n) = Resultaat
Overzicht
Belgische kampioenschappen Schoolschaak 2015
Basisonderwijs
  • 9 mei 2015, -  Instituut  Ursulines - Avenue du Tir, 12 in 7000 Bergen (Mons)  Resultaten Basisscholen
  •    

    P 1

    R1

    P 2

    R2

    P 3

    R3

    P 4

    R4

    P 5

    R5

    P 6

    R6

    P 7

    R7

    P 8

    R8

     P9

    R9

     

    Totaal R n

    11

    Sint Bavobasisschool Gent (11)

    1

    4

    12

    2,5

    3

    2

    19

    4

    7

    4

    14

    3

    8

    4

    5

    3

    11

    3

     

    29,5

    3

    La Fermette (3)

    13

    4

    8

    3

    11

    2

    7

    3

    12

    3

    1

    4

    14

    4

    15

    3

    6

    3

     

    28,5

    12

    Sint Barbaracollege (12)

    2

    3,5

    11

    1,5

    15

    3

    8

    4

    3

    2

    16

    4

    7

    4

    19

    3

    9

    3

     

    27,5

    8

    Klim op school Gent (8)

    18

    4

    3

    1

    16

    3

    12

    0

    9

    4

    4

    3

    11

    0

    6

    2

    13

    3,5

     

    20

    17

    Don Bosco (17)

    7

    1

    5

    4

    14

    2

    4

    1

    1

    0

    18

    4

    16

    1

    10

    3

    20

    4

     

    20

    4

    Ecole Saint-Henri (4)

    14

    2

    20

    4

    7

    0,5

    17

    3

    16

    2

    8

    1

    15

    0

    18

    4

    2

    3

     

    19,5

    1

    Ecole Beaufays (1)

    11

    0

    2

    2

    20

    4

    5

    2

    17

    4

    3

    0

    19

    1

    14

    3

    18

    3

     

    19

    15

    Ecole Europeene (15)

    5

    3

    16

    2

    12

    1

    13

    1

    10

    4

    19

    2

    4

    4

    3

    1

    15

    1

     

    19

    16

    Sint-Pietersinstituut 2  (16)

    6

    3

    15

    2

    8

    1

    2

    3,5

    4

    2

    12

    0

    17

    3

    7

    2

    19

    2

     

    18,5

    19

    De KATtensprong (19)

    9

    3

    7

    1,5

    10

    4

    11

    0

    6

    2

    15

    2

    1

    3

    12

    1

    16

    2

     

    18,5

    7

    St Pieters Zevendonk (7)

    17

    3

    19

    2,5

    4

    3,5

    3

    1

    11

    0

    6

    3

    12

    0

    16

    2

    10

    3

     

    18

    2

    Longchamps (2)

    12

    0,5

    1

    2

    9

    2,5

    16

    0,5

    5

    3

    13

    3

    6

    1

    20

    4

    4

    1

     

    17,5

    6

    GLS Klim Op (6)

    16

    1

    9

    3

    13

    2

    14

    2,5

    19

    2

    7

    1

    2

    3

    8

    2

    3

    1

     

    17,5

    9

    GBS Albertstr Beerse (9)

    19

    1

    6

    1

    2

    1,5

    20

    4

    8

    1

    10

    3

    18

    3,5

    13

    2

    12

    1

     

    17,5

    13

    Den Hulst Testelt (13)

    3

    0

    18

    4

    6

    2

    15

    3

    14

    1

    2

    1

    20

    4

    9

    2

    8

    0,5

     

    17

    14

    Sint Pietersinstituut 1 (14)

    4

    2

    10

    3

    17

    2

    6

    1,5

    13

    4

    11

    1

    3

    0

    1

    1

    5

    3

     

    17

    5

    Ecole de Boncelles (5)

    15

    1

    17

    0

    18

    3

    1

    2

    2

    1

    20

    4

    10

    3,5

    11

    1

    14

    1

     

    16,5

    18

    KAE Etterbeek (18)

    8

    0

    13

    0

    5

    1

    10

    3

    20

    3,5

    17

    0

    9

    0,5

    4

    0

    1

    1

     

    9

    10

    Sainte Therese (10)

    20

    3

    14

    1

    19

    0

    18

    1

    15

    0

    9

    1

    5

    0,5

    17

    1

    7

    1

     

    8,5

    20

    Gemeindeschule Hergentaht (20)

    10

    1

    4

    0

    1

    0

    9

    0

    18

    0,5

    5

    0

    13

    0

    2

    0

    17

    0

     

    1,0

     

     

Overzicht
Belgische kampioenschappen Schoolschaak 2015
Secundair

School

P 1

R 1

P 2

R 2

P 3

R 3

P 4

R 4

P 5

R 5

P 6

R 6

P 7

R 7

P 8

R 8

P 9

R 9

 

Totaal Rn

OLV Ten Doorn (21)

10

2

14

3

19

3

16

4

8

1,5

4

4

20

2,5

12

3

3

3

 

26

Pater Damian Schule 1 (8)

19

3

11

4

12

4

2

3

21

2,5

20

1

3

2,5

14

3

10

2

 

25

Atheneum Brasschaat (19)

8

1

22

4

22

1

6

4

13

4

3

3

10

2,5

20

2,5

12

2,5

 

24,5

Go Atheneum Voskens (20)

9

3

3

4

2

2

10

2,5

4

2

8

3

21

1,5

19

1,5

14

3

 

22,5

Middenschool Keerbergen (16)

5

3

18

3

4

2

21

0

11

2,5

14

1

13

3,5

2

2

15

4

 

21

Pater Damian Schule 2 (12) 1 4 4 2,5 8 0 3 0 9 4 5 4 2 3 21 1 19 1,5   20

Don Bosco Zwijnaarde (2)

5

3

18

3

4

2

21

0

11

2,5

14

1

13

3,5

2

2

15

4

 

20

Heilig Hart College Waregem (10) 21 2 5 2 1 4 20 1,5 14 3 2 2 19 1,5 3 2 8 2   20
Sint Pietersinstituut 3 (11) 22 3,5 8 0 5 3 14 1 16 1,5 6 2 18 3,5 4 2 13 3   19,5
Kon. Atheneum I (4)

15

4

12

1,5

16

2

18

3

20

2

21

0

14

1

11

2

7

4

 

19,5

Ursulines 2 (6)

17

4

2

0

13

2

19

0

22

3

11

2

1

2

5

3

9

3

 

19

Ursulines 1 (3) 14 2,5 20 0 15 4 12 4 2 3 19 1 8 1,5 10 2 21 1   19

KAE-Konigliches Athenaum (14)

3

1,5

21

1

7

4

11

3

10

1

16

3

4

3

8

1

20

1

 

18,5

Saint Louis (13) 2 0 17 4 6 2 22 4 19 0 18 2 16 0,5 15 4 11 1   17,5

College Cardinal Mercier (18)

7

3

16

1

9

4

4

1

5

1

13

2

11

0,5

17

4

2

1

 

17,5

St Jean Baptiste 1 (5)

16

1

10

2

11

1

1

4

18

3

12

0

7

2

6

1

17

3

 

17

St Jean Baptiste 2 (22)

11

0,5

19

0

17

4

13

0

6

1

9

3

15

3

7

3

1

1

 

15,5

ILC Saint-François (1)

12

0

15

4

10

0

5

0

17

3

7

2

6

2

9

1

22

3

 

15

Ursulines 3 (9)

20

1

7

2,5

18

0

15

3,5

12

0

22

1

17

3

1

3

6

1

 

15

Ursulines 4 (7)

18

1

9

1,5

14

0

17

1

15

4

1

2

5

2

22

1

4

0

 

12,5

KA Pegasus (17) Meisjes

6

0

13

0

22

0

7

3

1

1

15

3

9

1

18

0

5

1

 

9

Go Atheneum Voskens Meisjes (15)

4

0

1

0

3

0

9

0,5

7

0

17

1

22

1

13

0

16

0

 

2,5

                  P n = Paring ronde
                  Rn = Resultaat ronde

2014

2013

2012

2011